Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Vis daugiau žmonių domisi ekologiškais ir natūraliais produktais ir gaminiais, ko pasekoje populiarėja ir baldai iš medžio masyvo – tai baldai turintys didelę išliekamąją vertę.

Medinius baldus – renkasi žmonės vertinantys natūralumą, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą.

Medis yra seniausia, natūraliausia ir ekologiškiausia medžiaga – baldų gamyboje.

Baldai pagaminti iš medžio masyvo, būstui suteikia jaukumo, natūralumo ir išskirtinumo.

Baldai iš medžio masyvo yra unikalūs savo medžio raštu ir kvapu. Baldų papuošimai ir dekorai visada būna išskirtiniai ir nepakartojami, tai nėra masinės gamybos produktas išlietas iš plastiko. Mediniai baldai - malonūs prisiliesti ir visada būna šilti.

Mediniai baldai skleidžia šilumą.

Medžio masyvo baldai dažniausiai gaminami iš uosio, ąžuolo, juodalksnio ar beržo, kartais gaminama iš pušies ar klevo. Tai ekologiški ir sveiki baldai.

Jau senų senovėje žmonės gamindavo baldus iš medžio. Dažnai medinius baldus norisi paliesti, pačiupinėti, paglostyti.

Žmonės pavargo nuo masinės gamybos baldų, jie pradeda atsigręžti į tai kas laiko patikrinta ir nuo seno žinoma – medinius baldus. Jie renkasi medinius baldus, pagamintus rankomis su meile ir kruopštumu. Meistrai gali pagaminti įvairių formų ar stiliaus baldus pagal klieno norus ar pageidavimus.

Medžio masyvo baldai vertinami dėl savo unikalumo, išskirtinumo, jie gali būti perduodami iš kartos į kartą, tik reikia mokėti juos tinkamai prižiūrėti ir jais rūpintis.

Mediniai baldai – sukuria jaukią namų atmosferą.

Baldai viena svarbiausių namų interjero detalių, jie atspindi šeimininkų charakterį, pomėgius, įpročius. Renkantis baldus svarbu, kad jie būtų patogūs ir funkcionalūs.

baldai1
 
komoda1
 
kede1
 
spinta1
 

 

 

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Viena svarbiausių ir pati pirmiausia statinio dalis – pamatai.

Pamatus namui rinktis reikia pagal esamas grunto sąlygas, taip pat atsižvelgiant į būsimo namo apkrovas ir šilumos laidumo savybes. Išsamūs skaičiavimai ir pamato projektavimas dažniausiai atliekamas tik plokštiniams pamatams įrengti. Tai, šiuolaikiški, turintys gerą šiluminę varžą pamatai.Plokštinių pamatų privalumas yra tas, kad jie montuojami ant polistireninio putplasčio, kuris izoliuoja gelžbetoninį pamatą nuo temperatūrų svyravimų bei drėgmės poveikio.

Plokštinių pamatų pranašumas, lyginant su kitais pamatais – tvirtumas ir stabilumas.

Plokštiniai pamatai yra stabilūs ir tvirti, nes jų atraminis plotas yra nuo 6 iki 20 kartų didesnis, nei įprastų pamatų.Plokštinių pamatų pamatas laiko pastatą visa savo plokštuma, taip visas pastato svoris yra tolygiai paskirstomas pamato plokštumai. Pagrindas plokštiniams pamatams suformuojamas dirbtinai, nukasus statybvietės augalinį sluoksnį, užpilant žvyru - sutankinant. Tokiu būdu išvengiama šalčio tiltų, įšalo bei pamato deformacijų.

Ekonomiški

Plokštiniai pamatai - vienintelė pamatų konstrukcija leidžianti maksimaliai apšiltinti, bei izoliuoti nuo drėgmės namo pamatus, o tai leidžia ženkliai sumažinti šildymo išlaidas. Taip yra nesunkiai pasiekiamas aukštas šilumos varžos vienetas su beveik nuliniais šilumos nuostoliais. Tokių pamatų standartinė varža yra apie R = 6m2K/W. Norint padidinti šiluminę varžą iki 8m2K/W ar 10m2K/W, reikia tiesiog storinti EPS sluoksnį.

Greitai įrengiami

Galima kompleksiškai atlikti pirminius namo statybos darbus: grunto paruošimo, komunikacijų, pamatų konstukcijų apšiltinimo, pamatų apdailos, nulinio grindų lygio betonavimo. Galima sukomplektuoti Legalett pamatus, 140m2 namui, per 4 – 5 dienas.

Kokybiški

Plokštiniai pamatai – vieninteliai pamatai, kuriuos kainos ir kokybės atžvilgiu rekomenduoja, Pasyvių ir energetiškai efektyvių namų statytojai ir projektuotojai. Plokštiniai pamatai labiausiai tinka šiltiems, pasyviems namams. Šis pamatų tipas – puikus pasirinkimas karkasinių namų statyboje, kadangi plokštinis pamatas turi savybę kaupti šiluminę energiją.

Legalett grindinio šildymo sistema įrengiama pamato plokštėje, bet yra galimybė ją įrengti ir monolitinėje perdangoje. Legalett grindinis šildymas unikalus tuo, kad šilumos nešėjas yra oras. Sušildytas oras keliauja plokštėje įrengtais ortakiais. Šis būdas yra visiškai saugus ir trumpiau tariant, turėsite grindinį šidymą tol, kol stovės Jūsų plokštiniai pamatai.

Plokštiniai pamatai
 
Plokštiniai pamatai
 
 
 

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

HUNTON bitumu impregnuotos plokštės – sandarumo garantas namui

HUNTON bitumu impregnuotos plokštės – naudojamos karkasinių namų bei kitų ventiluojamų fasadų ir stogų statyboje, įrengiant sandarų ir patikimą namo apvalkalą.

Tai yra priešvėjinė izoliacija ir difuzinė danga viename gaminyje, skirta išorės sienoms, stogui, pogrindžiui. Plokštės apsaugo nuo drėgmes ir vėjo, izoliuoja garsą ir šilumą, nors ir yra “kvėpuojančios”, todėl puikiai tinka ekologiškiems ir pasyviems namams. "Hunton" sienų ir stogo plokštės yra visiškai ekologiškos ir neturi jokios įtakos nei gamtai, nei žmogaus sveikatai. Jos gaminamos iš lengvo korėto medžio pluošto, 100% natūralios neturinčios jokių priemaišų. HUNTON bitumu impregnuotos plokštės – sandarumo garantas namui HUNTON bitumu impregnuotos plokštės – sandarumo garantas namui Sieninė plokštė Hunton Vindtett HUNTON bitumu impregnuotos plokštės – sandarumo garantas namui HUNTON bitumu impregnuotos plokštės – sandarumo garantas namui Špuntuota stoginė plokštė Hunton Undertak Taip pat, jos yra labai sandarios nepraleidžiančios dulkių ir mikroorganizmų. Nepaisant to, jos yra atsparios klimato pokyčiams ir nesideformuoja. O bitumo impregnantas suteikia papildoma apsaugą nuo aplinkos poveikio, kaip UV spinduliai ar krituliai. Naudodami stogo ir sienų sandarinimui “Hunton” produktus, išvengsite drėgmės kaupimosi ir sukursite optimalios temperatūros bei drėgmės mikroklimatą namo viduje, taip sutaupydami šildymo bei elektros išlaidas. Hunton gaminiai yra atsparūs pelėsiui ir grybeliams. Taip pat, šios plokštės nepraleidžia vėjo, priešingai negu standartiniai gaminiai. Produktai pasižymi gana aukštu šilumos laidumo koeficientu (0,05 W/m*K), todėl suteikia papildomos varžos sienos konstrukcijai.

Plokštes yra lengva transportuoti, tam nėra reikalingas specialus automobilis ar įranga. Šie gaminiai yra nedidelio svorio (4-6 kg/kv.m) ir juos montuojant nereikia daug darbininkų, o tai padeda ženkliai sutaupyti statybų išlaidų atžvilgiu.

“Hunton” gaminiai yra laiko patikrinti, nuolat tobulinami ir pasižymintys išskirtine kokybe. Vis daugiau lietuvių renkasi “Hunton” sienų, stogo ir grindų plokštes, žinodami, kad neturės problemų ateityje ir užsitikrins sau kokybišką gyvenimą ekologiškame ir sandariame name.

Plokštės geriau nei plėvėlė –tradiciškai naudojama HUNTON bitumu impregnuotos plokštės – sandarumo garantas namuidifuzinė plėvelė jau tampa atgyvena. Karkasinių namų statyboje naudojant difuzinę plėvelę vis sunkiau išgauti norimą rezultatą ir kokybę. Visų pirma Hunton plokšte žymiai paprasčiau tvirtinti tiek ant fasado tiek ant stogo ir tai nesunkiai gali atlikti vienas žmogus. Tuo tarpu plėvelės montavimas yra sudėtingesnis, nes ji reikalauja lygaus ir gero įtempimo, kas yra labai svarbu, tačiau ne taip paprasta. Įtempus būtina sandariai ją pritvirtinti. Dėl medžio plaušo korėtos struktūros plokštės tolygiai priglunda prie konstruktyvo, nepalikdama jokių tarpelių. Bitumo impregnantas plokštėje gali iki pusės metų apsaugoti nedengtą namo konstruktyvą nuo kritulių, ultravioletinių spindulių ar net vabzdžių. Hunton Vindtett, Undertak ir Stubbeloft plokščių veikimo principas labai paprastas. Šios plokštės turi savybę absorbuoti drėgmę į save ir per laiką atiduoti į aplinką nesusidarant „rasos taškui“, kai tuo tarpu į vidu nepraleidžia drėgmės. Plėvelės esant sudėtingesnėm oro salygom ar garo pertėkliui nebespėja praleisti garo, o tai reiškia drėgmės pertėklių konstrukcijoje ir galimybę grybelio ar pelėsio atsiradimui.

Kokybė - labai mažai pasaulio šalių turi sukaupę tokią medienos gamybos technologijų patirtį kaip Norvegija. “Hunton” yra viena lyderiaujančių Norvegijos medienos pramonės įmonių gaminančių stogo ir sienų plokštes. Įmonės technologijos yra nuolat tobulinamos pasitelkiant didžiulę gamybos patirtį, taip ieškant vis kokybiškesnių ir ekologiškesnių produktų skirtų karkasinių namų statybai. “Hunton” turi savo atskirą akademiją, kurioje specialistai ir mokslininkai atlieka tyrimus ir tobulina jau esamus gaminius. Šiuo metu įmonė yra Skandinavijos rinkos lyderė, tačiau vis daugiau Europos valstybių pasitiki, būtent, “Hunton” sprendimais.
Asfalt Hunton plokštė
Sienų difūzinė plokštė
Difūzinė plokštė bitumu
Stogo difūzinis montavimas
Plėvelės plokštės difūzija

 

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Istorija

Masonite Beams gamykla įkurta 1974 m. ir tapo pirmaja medinių, dvitėjinių sijų gamintoja pasaulyje. Plėtra ir inovacijos šiai kompanijai leido pakilti nuo lentpjūvės iki vienos moderniausių ir pirmaujančių gamyklų Europoje. Ilgalaikis bendravimas su klientais ir jų pasitikėjimas kokybe, šiandien leidžia pasigirti vis didėjančiu eksportu į Norvegiją, Estiją, Lietuvą, Jungtinę Karalystę, Prancūziją. Augant Masonite Beams kompanijai, taip pat išaugo ir produktų pasiūla, kuria galima pritaikyti įvairių tipų pastatams: nuo kelių butų gyvenamųjų namų iki didelių sandeliavimo patalpų.

Masonite I-beams pranašumai

Masonite Beams produktai turi išskirtinų savybių, kurios padeda sumažinti statybos išlaidas keletu atžvilgių. Nedidelis dvitėjinių sijų svoris suteikia pranašumo jas kilnojant ir tvirtinant statybvietėje, todėl sutaupomas laikas ir darbas vyksta žymiai sklandžiau. Pavyzdžiui, montuojant sijas nebereikalinga krano pagalba.

Sijas galime pagaminti pagal individualų projektą ar kliento pageidavimus: supjaustyti pagal reikalingus ilgius, paruošti ir sutvirtinti atraminius taškus bei išpjauti ertmes numatytiems inžineriniams tinklams. Visas šis pasiruošimas sutaupo nemažą dalį brangaus laiko statybvietėje.

Pritaikymas statyboje

Masonite produktus lanksčiai galima pritaikyti įvairių tipų, pastatų laikančioms konstrukcijoms. Tai gali būti vieno ar kelių butų gyvenamieji namai, kotedžai, daugiaukščiai namai ar net įvairios paskirties sandėliavimo patalpos. Dvitėjinės sijos plačiai taikomos tiek dirbant statybvietėje ir surinkinėjant skydus ar modulius cechuose, jas taip pat galima naudoti kaip papildomą sutvirtinimą plieninių konstrukcijų rėmams.

Kokybė

Žinios ir sukaupta patirtis su pažangią gamybos technologija leidžia džiaugtis puikios kokybės produktais. Pasitelkus modernią technika sijos gaminamos itin tiesios, mažo svorio ir savo tvirtumu lenkia ne vieną rinkoje esantį analogą. Sijų ilgis gali būti iki 13,3 metrų, net ir tokio ilgio sijos, su klijuotais komponentais ,turi labai mažą matmenų nuokrypį ir gali būti eksploatuojamos drėgnomis sąlygomis. Gamybos proceso metu kruopščiai atrinkta mediena užtikrins ilgalaikį stiprumą ir stabilumą. Visas šis derinys pagerina ne tik namo kokybę, bet ir darbo našumą. Pamirškite vargus tiesinant ar pritempinėjant nelygiai išpjautą vientisą konstrukcinę medieną.

Energetinis naudingumas

Konstrukcinė namo dalis, pastatyta iš Masonite dvitėjinių siju turi labai maža energijos atidavimo į išorę lygį. Toliau 75% sumažinami šalčio tiltai, 15% padidinama varža ir sutaupoma 7-12% suvartojamos šiluminės energijos kaštų.

Akustinės savybės

Horizontalioms konstrukcijoms (perdangoms), ypač jei name gyvena kelios šeimos, naudojamos dvitėjinės sijos atitinka visus keliamus akustinius reikalavimus:

1.Sumažina žingsnių ir orų sklindantį garsą;

2.Stabilios, teisingai sujungtos mazguose sijos nepradės girgždėti ir po ilgo jų eksploatvimo laiko.

Sijų tipai:

1.H tipas: Aukštis (mm) 200-500; Standartiniai ilgiai (m)6,4/9/11,6; Svoris (kg/m) 3,1-5,7.

2.HI tipas: Aukštis (mm) 200-500; Standartiniai ilgiai (m) 9; Svoris (kg/m) 4-5,7.

3.HB tipas: Aukštis (mm) 200-500; Standartiniai ilgiai (m) 9; Svoris (kg/m) 4-6,4.

4.R tipas: Aukštis (mm) 200-400; Standartiniai ilgiai (m) 7,5; Svoris (kg/m) 4-6,4.

5.S.Tipas: Aukštis (mm) 200-400; Standartiniai ilgiai (m) 8; Svoris (kg/m) 2,3- 4,6.

Masonite perdengimo sijos
 
Masonite sijų gamyba
 
Sijų jungimas
 
Dvitėjinių sijų namas
 
 
 

 

 ______________________________________________________________________________________________________________________________________

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Hunton silencio thermo- grindinės plokštės suteiks šilumos ir ramybės pojūtį

 Projektuojant namą labai svarbu užtikrinti kokybišką ir optimalų grindų šildymą. Dažnai, namie žmonės, o ypač vaikai, mėgsta vaikščioti basi, todėl būtina užtikrinti, kad nepriklausomai nuo sezono, namuose grindys būtų optimalios temperatūros. Grindų šildymo svarba itin padidėjo, kai žmonės suvokė, jog apšildant atitinkamas namo dalis,Ekologiška ir sausa grindų šildymo sistema keičia stereotipus galima sutaupyti nemažą sumą pinigų, kuri kitu atveju būtų leidžiama kurui. Hunton, yra viena lyderiaujanči Skandinavijos medienos plokščių gamintojų, kurios norvegiškomis technologijomis, pasitiki didžioji dalis Skandinavijos ir Europos gyventojų. Hunton Silencio Thermo plokštes galima naudoti tiek statant naują, tiek renovuojant seną namą. Jos pagamintos iš lengvo korėto medžio pluošto, kuris suspaudžiamas aukštu slėgiu, taip mažinant pačios plokštės tankį, kas suteikia papildomų šiluminių savybių ir tvirtumo.

Nepakeičiama garso izoliacija

 Hunton Silencio Thermo plokštės pasižymi aukštomis garso izoliacinėmis savybėmis. Kadangi plokštės yra gaminamos iš 100% medžio plaušo, žingsnių ir oru

sklindantį garsą sumažina iki 51-59 dB. Montuojant plokštes ant grindinio tarpusavyje jos jungiamos su špuntuota jungtimi. Unikalus plokščių jungimo metodas nepaliks jokios galimybės garsui pasiekti jūsų ausų. Ši grindų šildymo sistema sukurs namuose ramią aplinką ir garantuos miego kokybę.

Šiltų namų garantija

Jūsų namus šildys ne tik išvedžiotais vamzdeliais, bet ir pati plokštė papildomai izoliuos šilumą savo savybėmis. Plokštės pasižymi neaukštu šiluminiu laidumu λ-0,045 W/mK, tai suteikia 0,8 m2·K/W papildomos varžos. „Šlapiasis“ metodas, kai grindyse įbetonuojama šildymo sistema, reikalauja daugiau laiko ir šildymo kaštų, kol pakankamai pašyla grindų konstrukcija. Ir tik tada, kai pasiekia reikiamą temperatūrą ši konstrukcija pradės šildyti patalpas.

Paprastas ir greitas montavimas

Šios plokštės sukurtos taip, kad jas būtų nesudėtinga sumontuoti eiliniam žmogui. Jums nereikės samdytis papildomų specialistų ar brangios technikos. Gaminys yra ypač lengvas, montuojant sutaupys jūsų brangaus laiko bei dirbti bus tik maloniau. Tuo tarpu betonavimo darbai trunka dvigubai ilgiau ir reikalauja specialios technikos. „Šlapiuoju“ metodu įrengtos grindys turi būtį prižiūrimos ir termiškai grūdinamos, kad drėgmė nedeformuotu grindų 28 paras, kol išdžius ir įgaus pakankamą stiprį. Grindų šildymo sistemos dažniausiai įrenginėjamos, kai namuose dar nėra pastatytos katilinės, o tai tik apsunkina betono šildymą. Įsirengę „sausąją“ grindų šildymo sistemą, grindis galėsite eksploatuoti nuo pat pirmos minutės, jums tik reikės atlikti iš kelių etapų susidedančius darbus:

  • pagal numatytą šildymo schemą išdėlioti Hunton Silencio Thermo plokštes;
  • į tiesius plokščių griovelius įkloti aliuminio reflektines plokšteles, su taip pat paruoštais grioveliais;
  • nesudėtingai įsprausti atitinkamo diametro trisluoksnį vamzdį į paruoštus kanalus;
  • pakloti 2 mm grindinį paklotą ir kloti pasirinktą grindų dangą.

Darbų seką galite pažiūrėti čia:Ekologiška grindų danga

Saugus eksploatavimas

Ištikus šildymo sistemos avarijai, likviduojant jos pasekmes užbetonuotame vamzdyje neišvengiamai kils sunkumų nustatyti vamzdelių įtrūkimo vietas, o remontuojant teks daužyti išbetonuotą pagrindą. Hunton Silencio Thermo plokštės, remonto darbai gerokia paprastesni: tiesiog nustatytoje vietoje nuardoma grindų danga, surandamas ir pašalinamas gedimas.

Ekologija

Hunton plokštės yra ekologiškos, joms gaminti nenaudojamos. Ekologiška ir sausa grindų šildymo sistema keičia stereotipus cheminės medžiagos – norvegų mokslininkų pripažinta, kad plokštės gaminamos tik iš anti alerginių medžiagų. Ypač rekomenduojama patalpoms skirtoms vaikams.

Efektyvus šildymas

Į plokštes yra montuojamos papildomos aliuminio reflektinės plokštelės. Dėl savo šilumą atspindinčių savybių jos tolygiai paskirsto šilumą po visą paviršių irnukreipia į paviršių. Taip garantuojamas šildymo kaštų taupymas, nebereikia papildomai įšildyti visos grindų konstrukcijos ir iš karto pajausite šildymo efektą. Šis sprendimas jums sutaupys 15% mažiausunaudojamų energijos kaštų. Kadangi plokštelės yra dėliojamos per visą plotą, taip nesusidarys “šiluminis zebras” – išvengsite šiltųjų ir šaltųjų juostų. Kas dažnai nutinka grindis įrengus populiariuoju, “šlapiuoju” būdu.

Pasirinkimo galimybės:

  •     Storis – 24/36 mm.
  •     Galimi vamzdelio diametrai – 16/17/20 mm.
  •     Vamzdelių išdėstymo žingsnis – c – c 200/300 mm.
  •     Vamzdelių išdėstymo schema – gyvatėlė.

Hunton Silnecio thermo plokštės išsiskiria savo aukšta kokybe ir lengvu praktiniu panaudojimu.

Pasyviam, energiją taupančiam, namui geresnį sprendimą, kuriantį optimalų mikrokilimatą namie bus labai sunku rasti.

Šios plokštės yra būtina ilgaamžių ir jaukių namų sudedamoji dalis.

  

Ekologiškas šildymas
 
Hunton grindinis šildymas
 
Grindinio šiltymo plokštės
 
Grindinio šildymo malonumai
 
Hunton logo
 
Hunton thermo spaudas
 
Sintef thermo sertificato spaudas
 
Eota logo
 
 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Klasikiniai baldai vėl grįžta į madą, baldai pagaminti iš natūralios medienos yra vertinami ir branginami.

Laikui einant jie įgauna - didesnę išliekamąją vertę.

Vis daugiau žmonių renkasi klasikinius baldus savo namams.

Tokie namai paprastai būna jaukūs ir šilti, vieta kur iš tikro gera būti.

Visi mūsų gaminami baldai yra funkcionalūs ir išskirtiniai, tai nepakartojamas meistrų rankų darbas, reikalaujantis atidumo ir kruopštumo.

Natūralios medienos baldai turi savo nepakartojamą medienos raštą ir tikros medienos kvapą. Tinkamai prižiūrėti mediniai baldai turi unikalią savybę – ilgaamžiškumą ir jie niekada neišeis iš mados, visada atsiras žmonių vertinančių tikrus medžio masyvo baldus.

Medinių baldų gamyba nėra greitas procesas, tai kruopštus darbas. Jų gamyboje nėra naudojama cheminių medžiagų, sintetinių dervų, todėl mediniai baldai nekenkia nei žmogui nei aplinkai. Natūralus medis pati ekologiškiausia medžiaga baldų gamyboje.

Mes gaminame įvairius medinius baldus, jie gali pagyvinti bet kokį interjerą, tapti namų traukos centru.

Reikia atkreipti dėmesį į tai, kad nėra svarbu ar interjeras klasikinis ar modernus, rankų dabo baldai ras sau vietą, nes baldai gaminami pagal indvidualius kliento norus ir pageidavimus. Pateiktose nuotraukose matote tik dalelę mūsų meistrų sukurtų baldų.

Mūsų meistrai yra sukaupę didelę patirtį baldų gamyboje.

Jie gali patarti ir padėti išsirinkti, koks baldas Jums geriausiai tiktų, o išsirinkus baldą jį ir pagaminti. Individualiai sukurtas ir kokybiškai pagamintas medžio masyvo baldas ne tik suteiks Jūsų interjerui išskirtinumo ir jaukumo, bet ir taps Jūsų šeimos vertybe bei nepraras savo vertės bėgant metams. Medžio masyvo baldai yra geriausia investiciją į ilgaamžiškumą ir kokybę. Tokius baldus galima kelis kartus išrinkti ir vėl surinkti, taip pat einant laikui atnaujinti
Sendinti baldai
 
Dekoruota komoda
 
Rankų darbo indauja
 
 

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi

Hunton silencio thermo- norvegiška kokybė už lietuvišką kainą.

Statant naujus ar renovuojant senus pastatus, dažniai susiduriame su įvairiomis abejonėmis kas namui būtų geriausia. Kai kuriems sprendimams skiriame labai daug brangaus laiko, o kitiems išleidžiame didesnes pinigų sumas, nei buvo numatyta. Labai svarbus statybos etapas yra šildymo sistemų įrengimas. Vis dėl to, tai šiltų ir jaukių namų rodiklis, todėl reikia pasirnkti teisingą sprendimą. Šiandienos šildymo sistemų pasiūla yra labai plati ir pergrūsta įvairiausių pasiūlymų ir sprendimų, todėl natūralu, kad gali būti sunku apsispręsti kas labiausiai atitiktų lūkesčius.

Ilgametis, ekologiškų medžio plaušo plokščių gamybos lyderis Fiber AS siūlo alternatyvų sprendimą visoms šildymo sistemoms – Hunton Silencio Thermo.

Hunton Silencio Thermo , tai per ilgą laiką ištobulintos gamybos technologijos rezultatas, kuris atitiks visus vartotojų poreikius. Medžio plaušo plokštės gaminamos iš smulkintos porėtos medienos masės. Pati masė, veikiant aukštai temperatūrai ir slėgiui presuojama kameroje. Šis procesas plokštei suteikia atsparumą lenkiant ir standumą. Trapusavyje plokštės klijuojamos kaučiuko ir natūralių, iš medienos išgautų klijų pagalba. Visa tai užtikrina ekologiškumą, jaukų ir švarų mikroklimatą namuose. Šios plokštės patvirtintos alergologų instituto, kurie rekomenduoja šias plokštes naudoti patalpose skirtose vaikams ar žmonėms su turintiems alerginių reakcijų.

Gaminys pateikiamas su išfrezuotais grioveliais skirtais vamzdelių išvedžiojimui, todėl patys galėsite tiksliai ir be didesnių sunkumų įsirengti grindinį šildymą.

Išskirtinė garso izoliacija – medžio plaušas ir gamybos technologija šiai sistemai leido pasiekti geriausia garso izoliaciją tarp visų grindinio šildymo sistemų gamintojų.

Kadangi žmogus klausa labai jautri ir tik keliais decibelais padidėjus garso dažniui, mes suvokiame dvigubai didesnį triukšmą. 59 dB sumažinanti, žingsniais ir oru sklindantį garsą, Hunton Silencio Thermo, užtikrins kokybišką poilsį ir ramybę. (60 dB prilygsta miesto triukšmui arba garsiai kalbai). Plokščiu tarpusavio jungimo technologija su briaunuotomis kraštinėmis neleis garsui sklisti net per sujungimo tarpelius. Garantuoja šiltus namus – ekologiška šildymo sistema ne tik šildys jūsų namus, bet ir izoliuos šilumą juose. Taip yra dėl medžio plaušo porėtumo, kuris sulaiko šilumą. Plokštė turi maža šilumos atidavimo rodiklį, jos laidumas λ-0,045 W/mK, o tai yra 0,8 m2·K/W papildoma varža.

Kad pagerinti šilumos paskirstimą per visą patalpos plotą ir sutaupyti šildymo kaštams, papildomai yra montuojamos šilumą atspindinčios aliuminio plokštelės su grioveliais paruoštais vamzdelių išvedžiojimui. Karštam vandeniui cirkuliuojant jau įrengtoje sistemoje, aliuminės plokštelės šiluminę energiją nukreipia į grindų paviršių ir tolygiai paskirsto šilumą per visą plotą, išvengiant šaltųjų zonų susidarymo kambaryje. Taip sutaupoma apie 15% sunaudojamų kaštų per šildymo sezoną.

Ekonomiška ir praktiška – ši sistema tinkama naudoti visoms vidaus patalpoms. Ypač gerai pritaikomos karkasiniuose namuose, kur projektuojamos lengvos perdengimo konstrukcijos ar reikalingas nedidelis grindų aukštis. Betuonuojant grindis neišvengste šlapiųjų procesų, o išliejus ir išlyginus betoną reikia prižiūrėti 28 paras, kol įgaus reikiamą stiprį. Tuo tarpu ant „sausuoju būdu“ įrengtų grindų galima kloti grindų dangą jau po vamzdelių išvedžiojimo. O eksploatuojant grindis nebereikia laukti, kol betoninė plokštė pasieks norimą temperatūrą, šilumos efektas pajuntamas 10 kartų greičiau.

Pats šildymo būdas yra paremtas spinduliniu principu, tai reiškia, kad yra šildomi paviršiai, o ne pats oras lyginant su radiatoriniu (konvekciniu) šildymu. Naudojant grindinį šildymą užtenka palaikyti 30 – 35 laipsnių temperatūrą, taip išgaunant optimaliausią mikroklimatą patalpoje. Kylanti šiluma šildys kojas, o galvos aukštyje temperatūra bus vėsesnė, taip namams bus suteikiamas aukščiausias komfortas: nekyla dulkės, šiluma pasiskirsto vienodai visoje patalpoje, palubėse nesikaupia drėgmė ir neatsiranda pelėsis. Tuo tarpu radiatoriams reikia palaikyti 50 – 70 laipsnių temperatūrą, oras juda greičiau ir jaučiamas karštis galvos aukštyje , o prie kojų žemesnė temperatūra. Orui judant greičiau atitinkamai į orą kyla ir didesnis dulkių kiekis. Akivaizdus skirtumas, kuris taip pat padės sutaupyti ir jaustis maloniai aplinkoje.

Greitas montavimas – Hunton Silencio Thermo plokščių savybės yra pritaikytos greitam ir nesunkiam montavimui. Visų pirma jos yra nedidelio svorio ir lengvai pjaustomos, todėl išdėstyti plokštes galite patys, be speacialistu ar papildomos brangios technikos pagalbos. Viską galite atlikti žymiai grečiau jei vadovausitės šiais montavimo patarimais:

1. plokštes išdėstomos pagal paruoštą schemą;

2. į griovelius įstatomos reflektines aliuminio plokšteles;

3. grioveliuose išvedžiojamas trisluoksnis vamzdis, kuris vėliau prijungiamas prie katilinės;

4. paklojamas papildomas 2 mm paklotas ir įrengiama grindų danga.

Visą darbų seką rasite čia:Video

Paprastas remontas – įrengus Hunton Silencio Thermo šildymo sistemą nereikės baimintis avarijos atvėjų.

Paprastai betonas yra daužomas su pneumatiniu plaktuku ir ieškoma sistemos gedimo. Tai sunkus ir purvinas darbas, kuris padaro žalos ir kitoms konstrukcijoms.

Naudojant Silencio Thermo remonto darbai atliekami taip pat greitai ir paprastai, kaip ir surenkant, bei padaroma minimali žala kitoms konstrukcijoms.

Pasirinkimo variantai:

• Storis – 24/36 mm.

• Galimi vamzdelio diametrai – 16/17/20 mm.

• Vamzdelių išdėstymo žingsnis – kas 200/300 mm.

• Vamzdelių išdėstymo schema – gyvatėlė.

Hunton Silencio Thermo, tai jaukių ir pilnavertiškų namų sudedamoji dalis, kuri ne tik sutaupys jūsų išlaidas, bet ir leis džiaugtis šiltais, ramiais ir sveikais namais.
Sausas grindinis šldymas
 
Grindinio šildymo montavimas
 
Grindinio šildymo pakuotė
 
 
 

______________________________________________________________________________________________________________________________________