Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

MŪSŲ TIKSLAS

Padėti Jums nepasiklysti statybos technologijų ir medžiagų įvairovėje, pasirūpinti, kad pasirinktos statybinės medžiagos būtų kokybiškos, o Jūsų namo statyba būtų vykdoma pagal šilto ir taupaus namo kriterijus. Labai svarbu šilto būsto statybą patikėti profesionalams, turintiems patirties ir žinių.
Kokybiško ir šilto būsto statyba nebūtinai kainuoja brangiai, tačiau kiekvienas kokybiškas daiktas, kaip ir namas – turi savo vertę. Statome namus nuo pamatų iki rakto. Tokiu būdu padedame Jums susikurti nuosavą būstą nuo idėjos iki pilnos jos realizacijos. Mes Jums praktiškai patarsime, kaip ir iš ko statant, pasiekti norima rezultatą.

PATIRTIS

Karkasinių namų statymu užsiimame nuo 2001-ųjų metų.

Esame pastatę virš 200 namų visoje Europoje, daugiausia jų: Skandinavijos šalyse, Airijoje, Ispanijoje ir Lietuvoje. Buvome vieni iš steigėjų kuriant Nacionalinę pasyvių namų asociaciją, bendradarbiaujame su Ekologiškos statybos asociacija, dalyvaujame ekologiškų bei energetiškai efektyvių namų vystymo projektuose. Vieni pirmųjų išbandę ekologiško ir šilto namo technologiją Lietuvoje,  šiandien savo klientams galime pasiūlyti kokybiškus plokštinius pamatus, Legalett grindinio šildymo sistemas ir ekologiškas statybines medžiagas.

LANKSTUMAS

Pagrindinis mūsų privalumas – lankstumas įgyvendinant užsakovų norus ir pageidavimus. Klientas pats nusprendžia, kaip atrodys kiekviena namo detalė. Esame atviri pasiūlymams ir naujoms idėjoms. Nepaisant to, kad turime ilgalaikę patirtį, nesprendžiame už klientą – jis pats pasirenka, kaip atrodys kiekviena namo detalė.

Mums patikėtas namo projektavimas atliekamas nuo pradžios iki galo: jis pradedamas sukuriant namo projektą ir baigiamas įteikiant raktus nuo naujų namų jų šeimininkams.

Jūsų darbas – sukurti savo svajonių namo viziją, o mūsų pareiga – paversti tą viziją realybe.

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

•    architektūrinis, konstrukcinis, techninis namų projektavimas;
•    plokštinių pamatų projektavimas ir įrengimas;
•    karkasinių namų gamyba ir statyba;
•    mūrinių namų statyba, bendrastatybiniai darbai;
•    interjero ir kiti apdailos darbai;
•    prekyba statybinėmis ir interjero medžiagomis;
•    medinių laiptų, durų ir baldų gamyba.

Namo statyba nuo idėjos


Tikimės, kad vis daugiau Lietuvos gyventojų galės džiaugtis nuosavu šiltu ir jaukiu būstu, kuris bus pastatytas iš nekenksmingų žmogui ir aplinkai medžiagų.