Narių vertinimas: 4 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Karkasiniai namai

Karkasinis namas yra bene greičiausias ir protingiausias būdas pasistatyti savo svajonių namą – šiltą, sveiką ir ekonomišką.

KARKASINIŲ NAMŲ PRIVALUMAI:

Ekonomiškumas.

Karkasinio namo statybos, palyginti su kitų konstrukci¬jų namais, kainuoja apytiksliai ~20 % pigiau. Be to karkasinio namo pigesni pamatai.

Greitis.

Suprojektavus Jūsų svajonių namą, karkasinis namas nesunkiai su¬renkamas, apdailinamas iš išorės bei apšildomas iš vidaus per 1-2 mėnesius. Tai 2-3 kartus greičiau nei kiti statybos būdai.

Sandarumas.

Dėl paprastos konstrukcijos karkasinius namus lengviausiai pastatyti itin sandarius. Universalumas. Karkasiniai namai pritaikomi, bet kokiems projektams ir mažiausiais kaštais išsprendžiami patys sudėtingiausi architektūriniai sprendimai. Jie turi plačiausią stilių įvairovę: reikalui esant, pastatytą namą ateityje galima praplėsti naujomis patalpomis.

Įvairovė.

Ruošiant namo projektą gali¬ma pasirinkti norimą išorės apdailą: Skandinavijoje itin paplitęs dailylenčių naudojimas, tuo tarpu lietuviai mieliau renkasi apdailines plytelės, plytas ar tinką - namas su tokia apdaila iš išorės nesiskiria nuo mūrinio.

Tvirtumas.

Statant karkasinius namus, visos namo konstrukcijos apskaičiuojamos ir parenkamos taip, kad atlaikytų didelius krūvius, sniego naštą, pavojingą vėją ir kitas stichijas. Kad Jūs namie jausitumėtės saugiai.

Šiluma.

Karkasinių namų sienos yra užpildytos vatos izoliacijos sluoksniu, taip pat, tokių namų statyboms nėra naudojamos akumuliuojančios medžiagos, todėl jie išyla greičiau. O dėl savo sandarumo, išlaiko ilgiau šilumą.

Sveikata.

Karkasinių namų statymui naudojamos ekologiškos medžiagos, tai leidžia lengviau įrengti “kvėpuojantį” karkasą, todėl oras patalpose grynesnis ir neišsausėjęs.

Ekologija.

Karkasinių namų statybai naudojamos nekenksmingų technologijų ir savaime atsinaujinančios medžiagos, todėl tai vienas labiausiai aplinką tausojantis statybos būdas.Susisiekite ir mes padėsime Jums susikurti jaukų bei šiltą būstą!
rutuliai 2
 
Namo karkasas
 
Medinis namo karkasas
 
Energetinio efektyvumo sertifikatas
 
Passive house
 
Laiminga šeima