Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

STATYBINĖS MEDŽIAGOS

UAB ŠILTAS BŪSTAS LT ieško kuo kokybiškesnių ir nekenksmingų žmogui ir aplinkai medžiagų ir stengiasi šias medžiagas panaudoti namo statyboje.

UAB ŠILTAS BŪSTAS LT bendradarbiauja su Norvegijos įmone - Hunton Fiber AS, kuri siūlo išskirtinės kokybės medžio plaušo plokštes.

Norvegijos įmonė ypatingą dėmesį skiria ekologijai, ir rūpinasi kad visa jos gaminama produkcija atitiktų pasaulinius standartus.

  • Hunton Vindtett – išorinė sienų termo izoliacinė apsauga nuo vėjo ir drėgmės;
  • Hunton Undertak – stoginė plokštė, jungianti šiluminę, karščio, ir vėjo izoliaciją viename;
  • Hunton Silencio – slopinanti garsą ir šildymo kaštus taupanti grindų plokštė;
  • Hunton Silencio Thermo – grindų garso izoliacinė plokštė su frezuotais grioveliais grindiniam šildymui;
  • Hunton Stubbeloft – vėjo ir drėgmės barjeras pogrindžiui; Hunton Silencio EL – elektra šildoma grindų sistema;
  • Hunton Flex – medžio plaušo termoizoliacija pertvaroms ir išorinėms sienoms.

Masonite beams AB Švedijos įmonė, per ilgus metus vysčiusi ir tobulinusi gamybos technologijas, tiekia medines dvitėjines sijas.

Įmonė įsitvirtino tarp lyderiajančių medienos pramonės gamyklų, gali pasiūlyti patikimus konstrukcinius sprendimus su dvitėjinėmis sijomis. Masonite produkcija pasižymi tvirtumu, matmenų tikslumu ir padeda taupyti statybos laiką. Visi produktai yra patvirtinti visose EEA šalyse. Gamyba atliekama pagal pagrindinius kokybės sertifikatus: SS-EN ISO 9001:2008 ir SS-EN ISO 14001:2004.

Pagrindiniai gaminiai:

Masonite I-beams (dvitėjinės sijos)

Įvairios paskirties laikančiosios konstrukcijos, elementai naudojami perdangoms, sienoms ir stogui. Užtikrina konstrukcijos stabiluma ir energijos kaštų taupymą. Platus panaudojimas statant įvairios paskirties pastatus, skydinius ar modulinius namus. Taip pat naudojamos kaip sutvirtinimo elementai plieninėse konstrukcijose.

Fibo-Trespo tai laminuotos, vandeniui atsparios apdailos plokštės.

Platus spalvinis asortimentas su plytelių, marmuro, medžio ir kt. imitacijomis.

Šios plokštės yra pritaikytos įrenginėjant šlapius kambarius ar net dušo kabinas. Greitas ir paprastas montavimas, jokių šlapių darbų ir nepriekaištingas rezultatas.

Neabejodami Fibo – trespo, ilgaamžiškumu ir kokybe, suteikiama net 15-os metų garantiją!

Huntonit tai presuotos medžio plaušo plokštės, skirtos vidaus apdailai.

Pasižymi ekologiškumu, profilių ir spalvų įvairove ir greitu montavimu. Tai visi reikalingi bruožai norint pačiam įsirengti stilingus namus. Gamybos procese naudojami klijai yra iš pačios medienos, tai natūralus ligninas, todėl nereikės baimintis dėl savo ar vaikų sveikatos. Jūsų patalpų klimatui natūralios Huntonit plokštės yra idealiausias pasirinkimas, nes šių plokščių tarša yra net mažesnė nei natūralaus medžio.

Su šiomis plokštėmis greitai ir nesunkiai galėsite pakeisti seną ar sukurti naują interjerą. Plokštės yra pritaikytos sienų ir lubų apdailai, o jas pritvirtinus neliks jokių tvirtinimo ar jungimo pėdsakų.

Greitas montavimas – ilgaamžis produktas!

Hunton logotipas

 

Sieninė difūzinė plokštė
 
Stoginė difūzinė plokštė
 
Pogrindzio plokštė medine konstrukcija
 
 
 

Masonite Beams

 

 

Saugus stogas MasoniteDvitėjinės sijos Masonite